ВІДПОВІДАЛЬНА ГРА

Базовий принцип організації та проведення азартних ігор полягає у здійсненні організаторами азартних ігор заходів до попередження та мінімізації негативних наслідків участі фізичної особи в азартній грі, а також заходів, спрямованих на організацію самообмежень і самоконтролю для гравців.

Принципи відповідальної гри визначені Законом України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор» N° 768-IX від 14 липня 2020 року та Рішенням КРАІЛ «Про затвердження Принципів відповідальної гри» N° 483 від 11 серпня 2021 року.

Хто може бути гравцем?

Фізична особа, яка на момент участі в азартній грі досягла 21-річного віку.

Є дієздатною.

Не перебуває у Реєстрі осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та/або участь в азартних іграх.

Бере участь в азартній грі за власним бажанням.

ПРИНЦИПИ ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ:

Ідентифікація гравця або відвідувача:

Ідентифікація гравця або відвідувача передбачає збір організатором азартних ігор інформації про:

Прізвище, ім'я, по батькові (за наявності) особи;

Вік (дату народження) особи;

Наявність або відсутність особи в Реєстрі осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та/або участь в азартних іграх.

Обмеження гравця в участі в азартних іграх:

Організатор азартних ігор зобов'язаний не допускати до участі в азартних іграх осіб, яким обмежено доступ до участі в азартних іграх, та осіб, у яких виражена ігрова залежність (лудоманія).

Відсутність стимулювання програшу гравця:

Організатор азартних ігор зобов'язаний утримуватися від надання гравцям будь-яких бонусних виплат, подарунків та/або надання товарів, послуг у будь-якій формі, використання інших видів заохочення, надання яких прямо чи опосередковано обумовлено настанням факту програшу гравця у відповідній азартній грі.

Сайт arctika.zp.ua підтримує принципи відповідальної гри та дотримується всіх вимог, встановлених законодавством України. На сайті arctika.zp.ua не організовуються азартні ігри та не приймаються гроші від користувачів.

ТОП Казино
Контакти

Email: [email protected]